آیا خانمها انزال دارند؟

آیا خانمها انزال دارند؟

آیا خانم ها هم انزال داشته و مایعی از خود دفع می کنند؟ طبق آمارحدود 40 درصد خانم ها به هنگام ارگاسم مایعی از پیشابراه خود دفع می نمایند. تحقیق در مورد منشاء این مایع و این موضوع که چرا فقط عده ای از زن ها قادر به انزال هستند ادامه دارد.

نظر غالب بر این است که تحریک نقطه جی می تواند به دفع مایع به هنگام ارگاسم منجر شود. البته برخی از دخترها حتی با رابطه دهانی و یا تحریک دست هم می توانند چنین مایعی دفع کنند.

مقدار مایع دفع شده از چند قطره تا چند قاشق متغیر است. در مورد منشا این مایع بین محققان و افراد عادی اختلاف نظر وجود دارد.

آنچه مسلم است این است که این مایع حاوی مقادیر زیاد ادرار نبوده و ترکیب آن مشابه ترشحات پروستات در مردان است. این مایع هنگام خروج گرم، چسبنده و کمی تیره رنگ است.

صرف نظر از ماهیت و منشا این مایع، هدف این مقاله آشنایی مردان با تکنیک های مفید برای ارضای زن و خروج این مایع از بدن او می باشد.

قدم اول:

در ابتدا خیلی مهم است که معاشقه شما در محیطی آرام و بدون استرس صورت گیرد. به علاوه باید ارتباط شما صمیمانه و راحت باشد. اهمیت این موضوع از آن جهت است که موقع انزال، خانم ها احساسی مشابه دفع ادرار دارند. بنابراین شما با اطمینان بخشیدن به او از اینکه هیچ اتفاق بدی نمی افتد و با مانع شدن از ایجاد اضطراب در او به خاطر این احساس، می توانید شانس ارگاسم و انزال را در شریک جنسی تان بالا ببرید.

قدم دوم:

با استفاده از نوک انگشت تان در داخل دیواره قدامی واژن به فاصله دو بند انگشت از دهانه، قسمت اسفنجی (محل نقطه جی) را پیدا کنید. می توانید انگشت دیگر خود راهم وارد واژن کرده و این نقطه را به سمت بالا مالش دهید. فشار کمی به آن وارد کنید. همین موقع ممکن است به او احساس دفع ادرار دست دهد.

قدم سوم:

همزمان با تحریک نقطه جی از داخل واژن، با انگشت دیگر خود کلیتوریس را هم تحریک کنید. بهتر است گاهی با انگشت میانی خود مجرای ادرار را هم نوازش کرده و آن را به سمت پایین بکشید. از او بخواهید تا ماهیچه های لگنی خود را منقبض کند. با دست شکم او را نوازش کنید. با انجام این عمل هنگام رسیدن به ارگاسم مایع گرمی از بدن او خارج می شود که گاهی ممکن است حتی خروج آن با فشار نیز همراه باشد.

به یاد داشته باشید که همه خانم ها قادر به انزال نیستند. با تمرین این روش می توانید لذت زیادی از معاشقه خود ببرید و ارگاسم را برای او لذت بخش تر کنید.

مجله پزشکی مادر – سپیده شریفی
***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *