پیش نوازی در رابطه جنسی

پیش نوازی در رابطه جنسی

یک رابطه جنسی خوب چیزی بیشتر از خود نزدیکی است. بخش عمده هیجان و شور رابطه جنسی قبل از نزدیکی اتفاق می افتد به خصوص برای خانم ها. هر کاری که به عنوان مقدمه برای رابطه جنسی انجام شود، پیش نوازی نامیده می شود.

پیش نوازی دو نوع دارد: پیش نوازی جسمی و پیش نوازی احساسی. تقریبا همه با پیش نوازی جسمی آشنایی دارند که شامل بغل کردن، بوسیدن، لمس کردن عاشقانه و رابطه جنسی دهانی و از این قبیل می شود. اما وقتی به پیش نوازی احساسی می رسد، اکثر افراد حتی نمی دانند که این وجود دارد چه برسد به اینکه چطور از آن برای بهبود تجربه جنسی استفاده کنند.

چرا پیش نوازی تا این اندازه اهمیت دارد؟
پیش نوازی برای تحریک و برانگیختن همسر برای آماده کردن او برای نزدیکی استفاده می شود. نه تنها پیش نوازی شور و هیجانتان را بالا می برد بلکه اگر به درستی انجام دهید به ایجاد نعوظ در مردان و خیس و نرم شدن واژن در خانم ها کمک می کند. اما اگر ندانید چه باید بکنید، می توانید همه شور و احساس طرف مقابل را از بین ببرید.

بایدها و نبایدها
پیش نوازی یک هنر است و یهتر است بدانید چه کارهایی را باید و نباید انجام دهید.

خیلی خشن رفتار نکنید
همسرتان نیاز دارد که او را با نرمی و محبت لمس یا در واقع نوازش کنید. پس دفعه بعدی که می خواهید همسرتان را لمس کنید، سعی کنید اینکار را نرم تر و بااحساس تر انجام دهید.

حرکات تکراری
اینکه بخواهید هر بار یک کار مشابه انجام دهید، خسته کننده یا حتی آزار دهنده می شود. اگر همسرتان گفته است که در یک کار و عمل خاص خوب هستید، فقط به آن کار بسنده نکنید و مدام آن را تکرار نکنید. سعی کنید حرکات دیگری را هم امتحان کنید تا بتوانید شعله احساساتش را مشتعل کنید.

نداشتن اعتماد به نفس
اگر شجاعت لازم برای امتحان کردن کارهای جدید را نداشته باشید، موفق نخواهید شد. پیش نوازی فقط آزمایش و خطاست. سعی کنید راهکارهای مختلف را امتحان کنید و از همسرتان نظر بخواهید.

در طول رابطه جنسی دهانی خشن نباشید
گاهی اوقات همسرتان ممکن است از رابطه جنسی دهانی خوشش نیاید. دلایل زیادی وجود دارد که زنان از رابطه جنسی دهانی خوششان نیاید. بخشی از آن می تواند با نحوه انجام این کار توسط شما مرتبط باشد. اما این احتمال هم وجود دارد که با این کار راحت نیست. یادتان باشد که نباید هیچوقت او را مجبور به کاری کنید.

نوک سینه هایش را نچرخانید
به هیچوجه نباید اینکار را انجام دهید. این کار به هیچ عنوان برای خانم ها تحریک کننده نیست. حتی احساس خوبی هم به آنها نمی دهد زیرا واقعا دردآور است.

کلیتوریس را فراموش نکنید
ساده ترین راه برای اکثر خانم ها برای رسیدن به ارگاسم، تحریک کلیتوریس است. پس همه تلاشتان را بکنید که روی این ناحیه خوب کار کنید.

من آنطور می خواهم!
زنان موجوداتی احساساتی هستند که باید آنها را از نظر احساسی و روانی نیز تحریک کنید. به همین دلیل است که پیش نوازی یک باید است. برای اینکه مطمئن شوید همسرتان از پیش نوازی لذت ببرد، چند نکته زیر را فراموش نکنید.

حرف بزنید
سعی کنید در گوشش حرف های عاشقانه و محرک زمزمه کنید. اول بگویید که چقدر دوستش دارید. بدنش را لمس کنید. بعد برایش توصیف کنید که کجاهای بدنش را دوست دارید و لمس کنید. این باعث می شود خیلی زود تحریک شود.

در ملاءعام ابراز احساس کنید
مرزهای او برای ابراز احساسات در ملاءعام را امتحان کنید. وقتی با دوستانتان دورهمی گرفته اید و مشغول صحبت هستید، ببینید چطور با نوازش کردن پشتش و بوسیدن صورتش واکنش نشان می دهد.

به خاطر داشته باشید که پیش نوازی باید حداقل 20 دقیقه طول بکشد. پس عجله نکنید. سعی کنید از وقتتان و تحریک ذهن و جسم همسرتان لذت ببرید و یادتان باشد یک رابطه جنسی خوب همیشه با یک پیش نوازی عالی شروع می شود.

مردمان
***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *