کودک من

کودک من بخشی است شامل قسمتهای متنوع و کاربردی برای کدبانوی ایرانی که کودک دلبندی دارد. می توانید عکس کودک زیبای خود را برای ما بفرستبد تا در قسمت تصاویر کودکان قرار گیرد. اگر قصه و شعر و بازی مخصوص کودکان بلد هستید برای سایت کدبانوی ایرانی بفرستید. بخش کودک من به تدریج کاملتر و پربارتر خواهد شد:

 • bulletتصاویر کودکان شما
  برای اینکه تصاویر کودکان شما نیز در سایت کدبانو دات نت منتشر شود، از طریق ایمیل info@kadbanoo.net تصاویر کودکان خود را همراه با سن و مشخصات آنها برای ما ارسال نمایید تا در سایت ثبت شوند.
 • bulletقصه های کودکان
  شما هم می توانید قصه های خود را از طریق ایمیل info@kadbanoo.net برای کدبانو دات نت ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت منتشر شوند.
 • bulletشعرهای کودکان
  بهتر است علاوه بر قصه گویی برای کودکانمان، کودک را از خواندن و یاد دادن شعر نیز بی بهره نگذاریم. در این قسمت می توانید شعرهای بامفهوم برای کودکان خود انتخاب کرده و بخوانید.
  در ضمن می توانید شعرهای خود را از طریق ایمیل info@kadbanoo.net برای کدبانو دات نت ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت منتشر شوند.
 • bulletبازی های کودکان
  بازی بهترین وسیله برای رشد و شکوفایی کودکان و خردسالان است که از لحاظ اهمیت و تاثیرگذاری کمتر از ورزش در سنین بالاتر نیست. کودکان و نوجوانان در سنین پایین می آموزند که چگونه تعامل و همفکری داشته باشند و در گروه بودن و کار کردن در جمع و روش های اجتماعی شدن را یاد می گیرند و تمرین می کنند. بازی، همچنین می تواند باعث پیشرفت و رشد افکار خلاقانه در کودکان شود.
  کودکان با بازی و انجام حرکات ورزشی می توانند آنچه را که در باطن دارند ظاهر سازند. در همین بازی هاست که کودکان می توانند با کمک به همنوع، همدردی، دوست داشتن و چطور دوست داشته شدن، یاری، شجاعت، صداقت و دوستی با دیگران آشنا شده و به نوعی برای زندگی اجتماعی تمرین کنند.
  بازی های زمان کودکی خود را از طریق ایمیل info@kadbanoo.net برای کدبانو دات نت ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت منتشر شوند.
 • bulletلیست مهدکودک های تهران
  یکی از دغدغه های هر مادر و پدری پیدا کردن یک مهدکودک خوب با امکانات عالی برای دلبندشان است. در این لینک می توانید لیست مهدکودک های تهران را که بر اساس منطقه مرتب شده اند، ببینید و نزدیکترین آن به محل زندگی و یا کار خود را بیابید.
  اگر هم مدیر مهدکودک هستید، می توانید نام مهدکودک خود را با ذکر مشخصات به آدرس ایمیل info@kadbanoo.net ارسال نمایید تا مهدکودک شما به لیست اضافه شود.
  توجه نمایید که مهدکودک ها بر اساس منطقه به ترتیب از منطقه 1 تا 22 تهران مرتب شده اند. پس از جستجوی نام مهد کودک خود و در صورت موجود نبودن آن در لیست، می توانید مهدکودک خود را به لیست اضافه نمایید. لطفا اطمینان یابید که نام مهدکودک موردنظر در لیست مهدکودک ها وجود ندارد.