خانه داری

خانه داری بخش پراهمیت سایت کدبانوی ایرانی می باشد زیرا هر کدبانویی به دنبال پیدا کردن روش های بهتر و سریعتر و مطمئن تر برای سبک خانه داری خود می باشد. در این بخش اصول و نکات خانه داری، نکات ریز خانه داری، انواع مطالب جالب آموزش داده می شود که هر قسمت علاقمندان مخصوص به خود را دارد. در بخش خانه داری مطالب متنوعی درباره اصول و تکنیک های مهم در خانه داری در اختیار بازدیدکنندگان سایت کدبانوی ایرانی گذاشته می شود که با مطالعه و صرف زمان اندک می توان به نتایج خوبی دست یافت.
شما هم می توانید اطلاعات و نکات خانه داری خود را برای سایت کدبانوی ایرانی بفرستید تا با نام خودتان در سایت منتشر شده و همگان از نکات مفید شما بهره مند شوند.

 • bulletاصول و نکات خانه داری
  نکات خانه داری بسیاری وجود دارند که می توان با دانستن و بهره گرفتن از آنها کدبانویی نمونه بود. برای یک خانه داری موفق باید با کاربردهای متفاوت لوازم موجود در خانه آشنا بود. در این قسمت مطالب جالب و کاربردی درباره روش ها و تکنیک های خانه داری آموزش داده می شود.
 • bulletسفره آرایی و تزیین غذا
  سفره آرایی هنری است بسیار زیبا و دلنشین که می توان به کمک آن تجربه با هم بودن افراد خانواده را بر سر سفره های رنگین در خاطره ها ماندگار کرد. برای داشتن یک سفره زیبا و یا میز شامی رویایی روش های بسیار جالبی وجود دارند که می توان مهمانان خود را شگفت زده نمود. با تزیینات جالب و جذاب می توان کودک خود را به خوردن غذا تشویق نمود. همه از دیدن یک غذای لذیذ با یک تزیین جالب لذت می برند. بنابراین برای یک کدبانوی نمونه بودن، آموزش های این قسمت را از دست ندهید.
 • bulletفوت و فن در خانه
  اکثر کدبانوهای خانه می خواهند ایده های نو و جدیدی در خانه پیاده کنند که باعث شادی و نشاط در افراد خانواده شود. در این قسمت فوت و فن هایی به اشتراک گذاشته می شود که شامل بعضی ایده های نو و جالب می باشد.
 • bulletفوت کدبانوگری
  نکات بسیار ریز و کوچک ولی کاربردی در این بخش به اشتراک گذاشته می شوند. کدبانوگری فوت و فن هایی دارد که همه کدبانوها از آنها مطلع نیستند ولی برای راحت تر شدن کارها در خانه بهتر است برخی فوت های کوزه گری خانه داری را بدانیم.
 • bulletآموزش بافتنی
  هنوز بسیاری از کدبانوهای خانه دلشان می خواهد چیزی سر بیندازند و برای کودکان و عزیزان خود لباس های زمستانی و شال و کلاه ببافند اما نمی دانند چطور باید ببافند. در این بخش سعی بر آموزش بافتنی از مراحل اولیه می شود.