مطالب مفید

مطالب مفید بخشی است شامل مهارتهای زندگی، مقالات روانشناسی، مطالب مفیدی در رابطه با کودکان، زنان و مردان. بسیاری از افراد در رویارویی با مسایل زندگی فاقد توانایی لازم هستند و همین امر آنان را در مواجهه با مشکلات و مسایل روزمره زندگی ناتوان و آسیب پذیر ساخته است و بسیاری از این مشکلات و اختلالات ریشه های روانی، اجتماعی دارند.
جهت انتشار مطالب مفید خود در سایت کدبانوی ایرانی با نام خود شما، کافیست مطلب خود را برای ما از طریق ایمیل info@kadbanoo.net ارسال فرمائید. مطلب ارسالی با نام خودتان در سایت کدبانو دات نت منتشر می شود.

 • bulletمهارتهای زندگی
  مهارتهای زندگی توانایی‌ هایی هستند که با تمرین مداوم پرورش می یابند و شخص را برای روبرو شدن با مسایل روزانه زندگی و افزایش توانایی های روانی و اجتماعی آماده می کنند. باید بدانیم که همه انسانها مهارت توانمند ساختن فضای زندگی خود را که شامل کیفیت ارتباط با خانواده، وضعیت اقتصادی و شغلی، وضعیت حال و وضعیت هر آنچه را که هست، دارا می باشند. با این نکات آشنا شده و وضعیت زندگی خود را بهتر و پربهره تر نمایید.
 • bulletروانشناسی
  زندگی کردن آموزش هایی را می طلبد که اندوختن آنها هیچ گاه پایانی ندارد و دانسته های روانشناسی از مهمترین این آموزشهاست. می توان گفت تمام افراد در طول زندگی خود با مشکلات روح و روان گریبانگیر می شوند و عدم آگاهی از مسائل روانشناسی وضعیت را وخیم تر می کند. در این قسمت سعی می شود مطالب مفید روانشناسی مفیدی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گیرد تا شاید گره کوچکی از مسائل آنها حل شود.
 • bulletکودکان
  داشتن فرزند و نگهداری و رشد او می تواند از شیرین ترین اتفاقات زندگی هر کدبانویی و هر پدر و مادری باشد ولی تربیت و رشد هر کودکی با فراز و نشیب های زیادی همراه می باشد. بهتر است با دانستن مسائل مربوط به کودکان این فراز و نشیب ها را کمتر کنیم تا فرزندی با رشد بهتر و سالم تر داشته باشیم. در این قسمت مقالاتی در رابطه با فرزندان و چگونگی رفتار با آنها و تعلیم و تربیت کودکان گنجانده می شود.
 • bulletزنان
  زنان بخش مهمی از هر جامعه و خانواده ای را تشکیل می دهند. در تمام جوامع و خانواده ها زنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند که باعث افت کیفیت زندگی آنها می شود. در این قسمت مسائل مربوط به زنان برای کدبانوهای ایرانی به اشتراک گذاشته می شود تا بیشتر با مسائل خود آشنا شوند.
 • bulletمردان
  مردان عضو مهمی در هر خانواده ای هستند و نحوه رفتار با آنها و دانستن مسائل آنها به داشتن زندگی بهتر و خانواده ای سالم تر کمک شایانی خواهد کرد. همچنین مردان نیز باید به مسائل مربوط به خود آگاهی کافی داشته باشند.