سلامت

سلامت در کدبانوی ایرانی شامل قسمت های متنوعی می باشد که شامل مقالات کاربردی در رابطه با پوست و مو، ماسک های مفید که معمولا در خانه قابل تهیه هستند، انواع رزیم های غذایی و تناسب اندام و مطالب علمی مفید می شود. سلامت و سلامتی مهمترین رکن زندگی هر انسانی است. از این رو تمام افراد به سلامتی خود و سالم نگه داشتن بدن خود اهمیت ویزه ای قائل هستند. پس بهتر است هر چه بیشتر با مقالاتی در رابطه با سلامت آشنا شویم.
البته سایت کدبانوی ایرانی متذکر می شود که مطالب این سایت و این بخش تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

 • bulletپوست و مو
  در این گروه مقالات متنوعی در مورد بهداشت پوست و مو منتشر می شود. داشتن پوست و مویی زیبا و شفاف برای تمام کدبانوها و حتی آقایان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای این امر باید از مراقبت های پوست و مو آگاه بود و آنها را رعایت نمود.
 • bulletانواع ماسک
  بسیاری از گیاهان دارویی موجود در طبیعت قابلیت زیادی برای تهیه انواع ماسک ها، لوسیون ها و کرم های طبیعی به منظور تغذیه و تقویت ناخن ها و پوست و مو دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای زیبایی پوست و موهایشان از ماسک استفاده می کنند، ماسک های معرفی شده در این قسمت می تواند برایتان مفید باشد.
 • bulletتناسب اندام
  مطالب مربوط به تناسب اندام و کاهش یا افزایش وزن را در این بخش مشاهده کنید. اگر قصد لاغر شدن یا افزایش وزن خود را دارید، اگر به همخوانی و تناسب اندام های بدن خود اهمیت می دهید مطالب این قسمت برایتان مفید خواهد بود.
 • bulletبیشتر بدانیم
  بیشتر بدانیم شامل اطلاعات مفیدی درباره بیماریهای مختلف و بعضا راه حل درمانی آنها می شود که دانستن آنها می تواند برای هر فردی مفید باشد. اما به خاطر داشته باشید که مطالب این بخش تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.