10 راه آسان برای خوشحال نمودن همسر

خوشحال نمودن همسر

زنها به همه چیز توجه دارند. آنها استاد کشف چیزها به همراه جزئیات شان می باشند. بنابراین حتی کوچکترین رفتارها اگر صمیمانه و متفکرانه انجام پذیرند، نه تنها از طرف همسرتان مورد تحسین و تقدیر قرار خواهد گرفت، بلکه باعث تحکیم روابط و برقراری دوستی بیشتر بین شما خواهد شد.

البته منظور از این اعمال فقط کمک در انجام امور خانه نیست. برخی از مردان تصور می کنند که شستن ظروف نهایت ابراز یک رفتار رمانتیک به شمار می رود. این ایده خوب است ولی کافی نیست. تمیز و مرتب نمودن محیط بیشتر یک انتظار محسوب می شود تا یک لطف.

اگر واقعا تصمیم تحت تاثیر قرار دادن و خوشحال نمودن همسر خود را دارید نکات زیر را دنبال کنید و مطمئن باشید نتایج چشمگیری عایدتان خواهد شد.

شماره 10
دستورالعمل های رمانتیک تهیه نمایید

هنگامی که همسرتان به خانه می آید، یک موضوع ماجراجویانه کوچک برایش مهیا کنید. در قسمتی از خانه یادداشتی که به او بگوید چه باید بکند، قرار دهید. یادداشت دومی را در محلی که باید آن کار مورد نظر را انجام دهد، بگذارید و به همین ترتیب.
توجه داشته باشید که یادداشتها را به صورتی رمانتیک تدارک ببینید تا خودش را به تدریج برای شبی خاطره انگیز و به یاد ماندنی آماده نماید. برای مثال به او بگویید در آشپزخانه یک لیوان چای گرم بنوشد، سپس دوش بگیرد و یک موسیقی ملایم بگذارد. متوجه منظور می شوید؟

شماره 9
به او بگویید که زیبا است

زنها هیچگاه از شنیدن این جمله خسته نمی شوند و حتی زمانی که انتظار شنیدنش را ندارند، بیشتر لذت می برند. گه گاهی به محل کار همسرتان تلفن زده و این موضوع را به او گوشزد کنید. یادداشتی حاوی این پیغام در کیفش قرار دهید تا او در طول روز به آن برخورد کند. همچنین ایمیلی برایش بفرستید و بنویسید که دیگر تحمل دوریش را ندارید. او برای دیدن شما بسیار مشتاق و هیجان زده شده و ممکن است حتی محل کارش را زودتر ترک نماید.

شماره 8
برایش نامه ای دست نویس بنگارید

شاید ایمیل مهمترین ابداع نسل کنونی به حساب آید، اما چیز مهمی از زندگی را از بین برده است: اسرار و مکتب رمانتیک یک نامه دست نویس. بنابراین آن را بازسازی نموده و یکی برایش بفرستید. می تواند یک نامه عاشقانه، داستانی، اقراری و یا هر آنچه که همسر شما خوشش می آید باشد. فقط آن را چاپ نکنید.

شماره 7
او را به یک رستوران ببرید

به یاد داشته باشید که این عنصر «غافلگیر نمون» است که باعث به هدف رسیدن می شود. به طور غیر منتظره به محل کار همسرتان رفته و او را به رستورانی در آن حوالی ببرید. حتی می توانید غذای او را آورده و فی البداهه به یک پیکنیک کوچک بروید. شما پدیده برجسته روز او خواهید شد به خصوص هنگامی که همکارانش می بینند که وی چه مرد رمانتیکی دارد.

شماره 6
غذای مورد علاقه اش را برایش بپزید

همه بانوان موافقند مردی که با آشپزخانه بیگانه نباشد واقعا یک مرد کامل است. هر مردی باید با پختن غذاهای آسان آشنا بوده و بتواند حداقل یک غذای مشکل را طبخ کند. روش پختن غذای مورد علاقه او را یاد گرفته و خود را در دریای محبت وی غرق شده ببینید.

شماره 5
او را به یک قرار ملاقات «رسمی» دعوت کنید

بعد از زمان طولانی با هم بودن، زوجین تمایل به کندی و از دست دادن هیجانات مفرط روزهای اولیه زندگی پیدا می کنند. این چیزی است که اغلب زنان تاسف آن را می خورند. بنابراین آن هیجانات از دست رفته را بازیابی نموده و او را برای یک ملاقات زیبا دعوت نمایید.
بهتر است او را به مکانی با کلاس و مجلل که مستلزم پوشیدن لباس رسمی می باشد ببرید. می دانید که زنان عاشق شیک لباس پوشیدن هستند. برای این که به کار خود واقعا رسمیت بخشید، از او از طریق یک نامه یا ایمیل دعوت به عمل آورید.

شماره 4
برایش هدیه ای به عنوان یادگاری خریداری نمایید

یک روز بدون دلیلی خاص هدیه کوچک مناسبی به او بدهید. البته منظور یک خرس عروسکی و یا دیگر هدایای غیرقابل تخیل موجود نیست. به او چیزی بدهید که برایش ارزش و معنی داشته باشد. اگر چیزی که وی به آن احتیاج داشته ولی تا به حال از گفتنش به شما اجتناب کرده را برایش خریداری کنید، نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت.

شماره 3
با او برقصید

به همسرتان یادآوری کنید که وقتی با او می رقصید چقدر خوب می توانید این کار را انجام دهید. رقص تان می تواند در اتاق نشیمن و یا سالن پذیرایی باشد بدون حضور دیگران. او احساس خواهد کرد که داخل صحنه یک فیلم به سر می برد.

شماره 2
یک شاخه گل به او بدهید

منتظر رسیدن روز تولدش نباشید. همین امروز به همسرتان یک شاخه گل بدهید تا احساسات او را برانگیخته و محیط اطرافش را مزین نمایید.
ابتکار داشته باشید و گلی به او بدهید که قبلا نداده باشید مانند یک تک شاخه رز یا ارکیده. تحت هیچ شرایطی نباید گیاهانی مانند کاکتوس را به او داده و این طور وانمود کنید که نشانه عشق و رمز و راز می باشد.

شماره 1
او را نوازش کنید

وقتی همسرتان بعد از روزی سخت و خسته کننده از سر کار به خانه بازگشت، به نزد او رفته و با مهربانی و نوازش با او سخن گفته و رفتار نمایید. سعی کنید با خوش رویی و خوش خلقی خستگی و استرس روزانه را از تن وی بیرون نمایید.

در انتها این نکته را به یاد داشته باشید آن چیزی که همسرتان از روی علاقه واقعی به خاطر می سپارد، اعمال کوچک و جزئی شما می باشد. چیزهای کوچکی مانند تهیه یک کاریکاتور از هر دوی شما و یا ترجیح دادن وی به جای تماشای مسابقه فوتبال.

سایت مردمان
***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *