جادوی کلمات در تحریک همسران

جادوی کلمات در تحریک همسران

شاید در برخورد اول، به کارگیری واژه های شهوانی در کلام عاطفی و بعدها در نزدیکی های زوجین، از نظر طرف مقابل شما خیلی خوشایند نباشد و شاید هم کلا با این نوع کلام، حتی در آینده هم مشکل داشته باشد. شما همیشه می ترسید که مبادا به طور ناگهانی در ملاقات اول، این واژه ها به زبان شما جاری شود و در نتیجه آن، خود را به باد رسوایی دهید و تمام وجهه اولیه خود را در نگاه طرف مقابل از دست بدهید.

در اینجا به نکاتی پرداخته شده است که با رعایت آنها، استفاده صحیح و به موقع از این کلمات را در روابط عاطفی و جنسی با همسر خود، فرا می گیرید.

نکته: لازمه به کارگیری این واژه ها، گذشت زمان است. پس از برقراری حس عاطفی و عاشقانه است که به زبان آوردن آنها خوشایند است نه قبل آن! بنابراین بگذارید چند صباحی بگذرد!!

و اما چطور باید به موقع و درست از این واژه ها استفاده کرد؟

1. در واژه های خود از عبارات مانوس و جاری استفاده کنید.

اگر بخواهید دقیقا همان کلماتی که در فیلم ها دیده اید را به زبان بیاورید، خیلی مضحک به نظر می رسد. شاید تصور شما بر این است که استفاده از این واژه ها مهارت خاصی می خواهد. ولی حقیقت این است که این طرز صحبت، همان کلامی است که خودمان نیز می توانیم به راحتی به زبان بیاوریم و خیلی خوب هم از عهده آن بر می آییم! این واژه ها دقیقا از درون ما برمی خیزند و خود ما با توجه به وضعیت روحیمان باید طریقه ادای آن را انتخاب کنیم.

2. ریتم آوای خود را بشناسید.

هر کسی خود می داند که با چه لحنی این کلمات را به زبان بیاورد. این بستگی به خود شما دارد، می توان با صدایی بم و رمانتیک و برخی با تغییر در زیر و بم تن صدا و در مواردی هم به آرامی و نجواکنان، این کلمات را به کار برد.
بسته به نوع شخصیت هر کس، در بعضی موارد، نحوه به زبان آوردن این واژه ها همان انعکاس نوع گفتار روزمره آن شخص است و در برخی دیگر به کلی متفاوت است. شاید هم در حین کلام خود، از تمامی حالات تن صدا برای ایجاد هیجان بیشتر در ادای واژه ها استفاده کنید تا نفر مقابل اصلا نتواند حالت و واژه بعدی شما را حدس بزند و در نتیجه همیشه در حالتی هیجان زده منتظر کلمه بعدی شما خواهد ماند.

3. تعداد این واژه ها را در حافظه خود افزایش دهید.

بیشتر ما سعی می کنیم از به کارگیری دشنام و ناسزا جلوگیری کنیم. اما تغییر در نحوه کلام خود با همسرمان، فرصتی است تا خود را در زمان مناسب از چهارچوب ادبی حرف زدن بیرون بیاوریم. باید اینقدر از نظر این لغات قوی باشیم که در حین این نوع کلام از لغتهای بالینی استفاده نکنیم (مثل آلات جنسی و کلمات مستهجن دیگر). اگر فقر لغوی در این زمینه دارید می توانید از طریق کتاب های آموزشی و سایتهای اینترنتی و یا فیلم هایی در این زمینه، اطلاعات خود را افزایش دهید. اگرچه برداشت از این فیلم ها خیلی موثر و موثق نیست.

4. در تنهایی با خود تمرین کنید.

کارول کوئین نویسنده کتاب “بروز احساسات شهوانی” در مطالب خود همواره توصیه کرده است که در تنهایی با خود کلمات شهوانی را تکرار کنید تا در حین نزدیکی با همسر خود نیز بتوانید بر زبان خود جاری کنید. تنها با تکرار این واژه ها در ذهن خود، قادرید بعدها آنها را با صدای بلند نیز بیان کنید.

5. قوانین خاصی را بین خود و همسرتان مقرر سازید.

بعضی اوقات خیلی از افراد از ترس تمسخر نفر مقابل، این واژه ها را به زبان نمی آورند. بنابراین قبل از شروع به برقراری آنها، بین خود و طرف مقابلتان قوانینی بگذارید. به طور مثال، هیچ کدام از دو طرف نباید در هنگام جاری ساختن این کلمات به یکدیگر بخندند یا ایراد بگیرند و تمسخر کنند. مادامی که این واژه ها از دهان بیرون می آید خیلی تحت اختیار نیستند و قابل اشتباه کردن هستند و در این بین هر دو طرف باید از اینکه مورد تمسخر دیگری قرار نمی گیرند کاملا مطمئن باشند.

6. آهسته قدم بردارید.

نگران نباشید، به کارگیری این کلمات حتما نباید پشت سرهم و بی ایراد باشد. یکی از منابع واژه ها، به زبان آوردن همان مراحل رابطه جنسی است که دقیقا در همان لحظات اتفاق می افتد. هر عملی که در این بین، برای طرفین ارضاء بخش است باید به زبان بیاید و با این کار می توانند احساس رضایت خود را از هر صحنه و حتی تقاضای تکرار دوباره آن بیان کنند.

7. تمرین به روی لحن صدا و سرعت آن

برای به کارگیری موثر این واژه ها، باید بر چگونگی لحن صدای خود و سرعت آن و یا وقفه های لازم بین کلمات تمرین کنید. توازن در سرعت ادای این کلمات بسیار مهم است. نباید به صورت مسلسل وار از دهان خارج شوند، بلکه باید متنوع بیان شوند. به طور مثال با لحن ملایم در صدا یا آهنگی نجواکنان و یا حتی گاهی اوقات بالا بردن تن صدا همراه باشد. می توانید لحن صدای خود را به صورت دستوری یا خواهشانه تغییر دهید و خیلی حالات دیگر.

8. به کارگیری واژه ها توسط دو طرف

از آنجایی که بیشتر شما معمولا برای ادای این کلمات یک ناامنی و ترس در وجود خود احساس می کنید، ادای این واژه ها را دو طرفه کنید. شما به غیر از به زبان آوردن آنها، نیاز به شنیدن معادل آن از زبان همسر خود نیز دارید. همزمان با هم این کلمات را بیان کنید و سعی کنید تقریبا همزمان نیز به آنها خاتمه دهید. حتی در این بین ممکن است از دهان همسر خود واژه هایی جدیدتر یاد بگیرید که قبلا نشنیده باشید!

چطور می توانید در هنگام نزدیکی با ادای این واژه ها، حس شهوانی را بالا ببرید:

و حالا سوالی که در ذهن شما نقش بسته است این است که چطور باید از این واژه ها جهت بالا بردن حس نزدیکی استفاده کرد؟
در اینجا به چند نکته برای این امر اشاره شده است که با رعایت آنها، ادای آنها برای شما آسان تر می شود. با به کارگیری صحیح و به موقع، متوجه تاثیرات مفید و بسزای آن در رابطه خود خواهید شد و می بینید که چطور حس عاطفی و تمایل نزدیکی در هر دوی شما بالا می رود.

شما نیز می توانید مانند خیلی از زوج های دیگر از این واژه ها برای بالا بردن حرارت جنسی خود استفاده کنید. اجازه ندهید که ترس و خجالت، شما را از داشتن یک نزدیکی گرم و لذت بخش محروم سازد.

گام اول: اولین گام این است که در کمال آرامش، شما و همسرتان بنشینید و در مورد این که تمایل دارید از کدام واژه ها استفاه کنید، به توافق برسید. روراست باشید و خجالت نکشید. با این کار حدود یکدیگر را برای به زبان آوردن کلماتی مشخص می کنید که شاید برخی از آنها از نظر یکی از طرفین خیلی قبیح باشد و در نتیجه نه تنها از آن حالت یخ بودن در می آیید، بلکه از وقوع برخی از حالات و کلام ناخوشایند از نظر یکی از طرفین حین عمل نزدیکی جلوگیری می کنید.

گام دوم: و حالا نوبت عملی کردن تمرین های کلامی است، به یاد داشته باشید که باید آنقدر این واژه ها را در آیینه با خود تمرین کرده باشید که به راحتی به هنگام نزدیکی به زبان بیاورید. خجالت نکشید.

گام سوم: حتی می توانید بدون داشتن لغات در ذهن خود، با توصیف تک تک مراحل نزدیکی از زبان خود و تعریف و تمجید به نزدیکی خود هیجان بیشتری ببخشید. هر انسانی از تعریف لذت می برد و مایل است بداند که شما در حین انجام مراحل نزدیکی و صحنه های جدید و هیجان انگیز آن، چه احساسی دارید.

این مقاله را جدی بگیرید، شاید منشائی برای اصلاح، افزایش و یا حتی تقویت حسی عمیق در روابط جنسی شما باشد.

پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده
***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *