چند نکته درباره پوشیدن لباس سفید

چند نکته درباره پوشیدن لباس سفید

فکر می کنید چرا رنگ سفید در تمام طول سال جزو رنگ های محبوب در پوشیدن لباس به شمار می آید؟!

در لباس های سفید آرامش و تازگی وجود دارد که آنها را شیک می سازد! این عقیده طراحان مد و لباس است. به خصوص اگر این رنگ در روزهای گرم سال پوشیده شود شیک تر هم جلوه خواهد کرد.

هرچه دمای هوا بالاتر می رود پوشنده لباس سفید آرام و خونسرد به نظر می رسد. بهتر است نگاهی به بعضی از اصول پایه، در پوشیدن لباس های سفید بیندازیم، یکی دو نکته برای یادآوری اینکه چه وقت باید لباس سفید پوشید وجود دارد:

1. مراقب باشید که کجا لباس سفید می پوشید:
از آنجایی که سفید نور را منعکس می کند و هر چیزی که در زیر آن قرار داشته باشد را بزرگتر جلوه می دهد، پارچه سفید را برای هر لباسی استفاده نکنید زیرا آن بخش هایی از بدن شما که بزرگ هستند را بزرگتر جلوه می دهد. در عوض می توانید لباس سفید را برای بخش هایی از بدن که کوچک هستند استفاده کنید تا عیب های بدن تان پوشیده شود.

2. از لباس کشباف سفید چشم بپوشید:
اگر شما یک پرستار، تازه عروس، یا حتی یک کودک زیر پنج سال هستید، لباس کشباف سفید را به  گوشه کمد لباس هایتان بفرستید؛ این لباس شما را ریز، کوچک و حتی کوتاه تر نشان می دهد.

3. در مورد پوشیدن کفش های سفید دوباره فکر کنید:
کفش های سفید جیغ می زنند: بهار و تابستان! شاید به همین دلیل است که خرید کفش های سفید در فصول گرم متداول تر است. اما از آنجایی که کفش های سفید پاهایتان را بزرگتر نشان می دهند و همچنین می توانند بلندای پایتان را کوتاه تر جلوه دهند؛ شما با پوشیدن آنها کوتاه قدتر به نظر می آیید، پس بهتر است برای رسیدن به اهداف خیالی تان انتخاب بهتری داشته باشید و در جست وجوی مدل و رنگ کفشی باشید که پاهای شما را باریک و کشیده نشان دهد.

4. برای مهمانی عروسی سفید نپوشید:
اگر شما عروس هستید یا مهمانی عروسی متعلق به شماست سفید بپوشید، در غیر این صورت سعی نکنید لباس سفید یک دست را برای مهمانی شب انتخاب کنید. سعی نکنید با عروس که بزرگترین روز زندگی اش است رقابت کنید.

با تمام این تفاسیر، اگر شما هیچ رنگ دیگری را دوست ندارید و فقط سفید به شما می آید و تنها رنگ انتخابی شما است، سعی کنید از رنگ کرم نزدیک به سفید، به جای رنگ سفید عاجی، پوست تخم مرغی یا صدفی استفاده کنید. پس ناامید نشوید و سایه ای دیگر از رنگ سفید را به جای سفید خالص امتحان کنید.

دقت کنید که پوشیدن رنگ سفید بهترین راه برای شیک به نظر رسیدن، آرامش داشتن و لذت بردن از هوای گرم است. اگر این اصول را به کار ببرید، وقتی لباس می پوشید، حتما آرام و البته زیبا به نظر خواهید آمد.
***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *